Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leszedtem a SW: KOTOR 1-et.4...

Leszedtem a SW: KOTOR 1-et.4 cd-s verzióban, de nem tudom telepíteni mikor a daemon toolsba berakom az 1. cd-t nem történik semmi és ha elindítanám se. H indíhtatom el a telepítést?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Megnyitod a lemez tartalmát, duplaklikkelsz a setup.exe (vagy hasonló) fájlra, és akkor sem történik semmi?


Írd le pontosan, hogy mi a baj, mert nem vagyunk gondolatolvasók.

2011. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Alapaból csak 4 iso-m volt, ugye a 4 cd.. és semmi más majd kitömörítettem mindet ekkor jöttek elő fájlok, mappák a setup.exe-t megnyitottam amely uninstallt nyomott és utána már feltudtam rakni a progot, de nem tudom megcrackelni. vagy nem tudom mi a baja..


A razor1911 mappában van egy exe swkotor.exe, ha ezt átmásolom akkor egy parancsikont rak be a könyvtárba.. de semmire se jó..


Van még, nem ebben a mappában egy autorun.exe, de ez is semmi.. :S és egy acroreader51_ENU.exe ez meg biztos nem az.. de átmásoltam és ottmaradt :D


más nincsen ami exe lenne.. nemtudom, h hogyan oldhatnám meg? :D

2011. jan. 4. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:

"swkotor.exe, ha ezt átmásolom akkor egy parancsikont rak be a könyvtárba.."


Itt van a te bajod. Ha megtanulsz fájlt másolni, akkor működni fog.

2011. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

megvan :D

magyarosítottam, most mrá csak a kódokat nem tudom aktiválni.. :S pedig a reazor mappában megvan az swkotor.int és beis ítam amit kell.. de em működik nem tudom előhívni a játékban.. bár kitöröltem véletlen az utolsó sort, de már azelőtt se működött

2011. jan. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!