Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felrakhatok a Windows XP-m...

Felrakhatok a Windows XP-m alá egy Office 2003-at és Office 2007-et egyszerre?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Minek neked mind a kettő, egyszerre ugyis csak az egyiket tudod használni!

Egyébként ilyetén ne halmozz Microsoft szoftvert, mert egyrészt nem férnek meg egymás mellett, másrészt a cég nem enged egy op. rendszerben kettő eltérő verziót.

Biztos bennem van a hiba, mert józan ésszel fel nem tudom fogni, hogy ha valakinek rendelkezésére áll mindkettő, akkor miért akarja a régi verziót is? Helyedben elajándékoznám. Hiszen a 2007-essel pl. sokkal több fájl-t tudsz megnyitni és szerkeszteni, no meg sok praktikus funkciót kihasználni.

2011. jan. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, felrakhatod.

Nekem is volt ugy hogy fel volt telepítve a 2003-as excel és a 2007-es excel is, mert volt egy progi ami a bemenő adatokat nem fogadta el 2007-ben, akkor se ha visszakonvertáltam.

2011. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem 2003-as és 2007-es excel-t kérdezett, hanem a teljes programcsomagot, az Office-ket.
2011. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És mi a különbség a telepítésben ha felrak mindent vagycsak egyes progikat? Feleslegesen okoskodsz, akkor is megy.
2011. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kérlek ne vesszetek össze. Az okom: 8 éve használom a 2003-at eléggé sokrétű a munkám vele és nekem nagyon jól kézre esnek a szolgáltatásai. Viszont ugye már kapok olyan dokumentumokat amiket csak a 2007 tud megnyitni. Ezért lenne szükségem mindkettőre. Csak még nem mertem egy gépemre felrakni, nehogy összeakadjanak.
2011. jan. 7. 18:26
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Portable a megoldás már töltöm is. Köszönöm
2011. jan. 9. 09:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Rájöttél, hogy minek kockáztass, ha nem vagy biztos a végeredményben.Nem vitának szánom, de jól tetted.
2011. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Réjöttem, hogy lehúzok torrentről egy poirtable verziót és akkor tutti nem fognak összeakadni. (mint, ahogy tetteem már ezt ABBY Fine readerrel is régebben). De magamtól nem esett le.
2011. jan. 12. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!