Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 32bit-es Vista átalakítható...

32bit-es Vista átalakítható 64bit-esé?

Figyelt kérdés
Véletlen a 32Bites verziót raktam fel. Ezt valamilyen progammal ki lehet küszöbölni vagy ujra kell raknom a gépet?
2009. jan. 29. 16:04
 1/3 yuda ***** válasza:
52%
Nem értem mi a gondod a 32 bitessel,de lehet én nem vagyok elég tájékozott,de úgy tudom,nem sok értelme van ,nem lehet jobban kihasználni-egyébiránt pedig újra kell raknod a gépet,ha a 64 biteset akarod.
2009. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg cserélhető, nem átalakítható. Magyarul veszel, szerzel egy 64 bites Vistát, és felrakod. A régi Vista megy a lecsóba. Azt halkan jegyzem meg, hogy egy sima winrar, egy ccleaner, egy akármilyen alapprogramból is olyat kell választani, ami 64 biten fut. Ha a véleményem is érdekel, a 64 bites vista egy akkora rakás szar, hogy már messziről bűzlik. Ha annyira besokaltál a 32 bitestől, ajánlom a Win7-et. Igaz, ez csak béta, de hidd el, 10x stabilabb akármelyik vistánál, és minden fut rajta. Jómagam 7 hete használom, grafikai dolgokat programozok vele. Felugró hibaablakot nem láttam hetek óta. A kékhalál meg mint olyan megszűnt.:)
2009. jan. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolso:

Nem nem sokaltam be a 32 es böl csak mivel 64es hardvereim vannak kiszeretném használni öket teljesen és nem butitva.

amugy meg van egy javitott 64bites ami kezeli a 32bites progikat is.

és Igen én is Win 7et akarok de ha meglesz a teljes és magyarul. Elhiszem amit mondasz hogy stabil meg minden mer én is csak pozitivat hallotam róla...

Na a lényeg akkor hogy ujra kell rakni a gépet :D

köszi a válaszokat

2009. jan. 31. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!