Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet úgy 2 oprendszert...

Hogyan lehet úgy 2 oprendszert egymás mellé rakni, hogy ne kelljen megosztani a winyót?

Figyelt kérdés
Tehát, mint a style xp-nél a bootolás, hogy megkérdezi még a boot előtt, hogy milyen bootskinnel jöjjön be! Mert régen úgy volt a gépem, csak miután eladtuk, nem tudom azóta se, hogy hogyan lehet az újra így rakni 2 oprendszert!
2011. jan. 8. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Két windows ugyanoda nem nagyon telepíthető mert a Windows mappa pl mindkettőnél ugyanaz. És nem lesz Windows1 és Windows2 mappa.
2011. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 külön partícióra kell raknod a 2 oprendszert, és akkor mielőtt bebootolna az op rendszered, megkérdezi hogy melyiket indítsad
2011. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felteheted a wubit a Windowsra, mintegy programot, és lesz egy Ubuntud. Azt nem tudom, hogy be fog-e jönni a boot menübe.
2011. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem!

És a windows mappát kérdés nélkül felülírja, vagy megkérdezi?

2011. jan. 8. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!