Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ArchiCAD-ben teamworkot...

ArchiCAD-ben teamworkot segitene nekem valaki, hogy hogy kell megcsinalni, hogy müködjön?

Figyelt kérdés
Bár egy használható linket, vagy magyarázatot légyszi küldjetek, fontos!. Köszi!
2011. jan. 9. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Teamworknek kell egy szerver alkalmazás. A gép amin fut, fix IP-vel kell rendelkezzen, nyitott portjai kell legyenek, tehát vagy regisztrálsz egy dns-t a gépednek, és a routeredben beállítod, hogy mindig frissítse az ip-t, vagy bérelsz szervert.

Ha fut a szerver beállítod a jogokat, ki kapcsolódhat, mit csinálhat stb. Utána kezdődhet a móka. Nyilván kicsiben ennek közel semmi értelme, ez kb arra jó, hogy Tervező 1 dolgozik a pláza alsó szintjén, Tervező 2 a burolatkiosztásokat csinálja a 3.-on. Nem tudom használtad-e már, de lefoglalásokkal működik.

2011. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát pont ilyesminek kéne. Suliban projektek készitese csapatokban torténik. Hát probaltuk volt egyszer, s elvileg létezett a teamwork, de csak egy valaki tudott dolgozni, mert nem engedett hozzaférést a masiknak. Ha a másik dolgozott, akkor az egyik nem tudott semmit csinalni.

2011. jan. 13. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:

mert nagy projektekre való. Kijelölővel le kell foglalni egy részt, az a többieknek inaktív, és addig dolgozhat vele míg fel nem oldja. Szép lenne, ha egyik rajzol egy falat, másik kitörli mert neki nem tetszik :D Végtelen játék...

Legyegyszerűbb, ha megbeszélitek ki mit csinál, és a végén összecopyzzátok egy új fájlba.

2011. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hátöö... ez elvileg legegyszerubb lenne, de igy dolgoztunk eddig, és nagyon ruhelltem osszemasolgatni, azt sem tudtuk, hogy már ki mit modositott, s hogy. A Teamwork pont az, amit keresek, csak beallitas kerdese volt a problema. Hála neked megertettem, hogy van ilyen beallitas, csak azt nem tudom, hogy az hol van, és mennyire bonyolult a beallitasa. De remélem mostmar elboldogulok.

Köszi mégegyszer!

2011. jan. 19. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!