Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan vegyek föl videót úgy...

Unit88 kérdése:

Hogyan vegyek föl videót úgy hogy felveszi a játék hangját is és a mikrofonét is?

Figyelt kérdés
Fölszeretnék venni egy videót de nem tudom megoldani hogy a játéknak a hangját is fölvegye és a mikrofont is fölvegye (fejhallgatót használok de a mikrofonja nem működik így USB-set használok) nem tud valaki segíteni?
2011. jan. 9. 23:04
 1/2 anonim válasza:

Heló!

Tudok egy erre alkalmas programot, a BB FlasBack...ebbe be tudod állítani hogy fel lehessen venni mindkettőt ^^ itt a letöltőlink [link]

Remélem segítettem ^^

2011. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a próbálkozást de ebben ugyanúgy csak egy eszközt tudok kiválasztani és nekem az kéne hogy 2 külön eszközről vegyek fel(fejhallgató + mikrofon) úgy néz ki maradnom kell annál hogy külön fölveszem a mikrofont is és összeszerkeztem
2011. jan. 12. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!