Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GOM vagy a KM player jobb?...

A GOM vagy a KM player jobb? tapasztalat? Hibák?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a KMplayer-re szavazok, könnyű kezelni, és rengeteg videó formátumot lejátszik


A GOM nem tetszett, mondhatni nem volt számomra felhasználóbarát

2011. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

gom

nekem bevalt es ez is sok videoformatumot lejatszik en minden nap filmet nezek es videokat e idaig nem talalkoztam olyannal amit nem jatszott volna le

2011. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
bocsi a helyesirasert
2011. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jahm amit kifelejtettem...a KMplayerba annyi hibát találtam, hogy ha eredeti dvd-t akarsz lejátszani, és a dvd filmnek van menüje, akkor sehogy se tudsz lépkedni rajta :(

de attól feltétlenül ezt használom

2011. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*függetlenül (sorry)
2011. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

KMPLayer

Gyors, átlagfelhasználónak könnyen kezelhető, hozzáértők szinte a végtelenségig tudják állítani a kép-hang és egyéb beállításokat mert annyira sokat tud. Rendesen kezeli a feliratokat, minden fájltípust ismer stb.

Negatívumok: 1 nagy: Sok idő mire átrágod magan minden beállításon, és személyre szabod, de nem lehet elmenteni a beállításokat. Illetve el lehet, de sehogy sem tudod visszatölteni, ákármit is csinálsz, mikor újratelepíted a rendszert mindent állíthatsz be újra.

2011. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket, meggyőztetek a KM-ről:D
2011. jan. 13. 11:21
 8/9 anonim válasza:
Szerintem a GOM Player. Amikor egy sorozat részei egy mappában vannak akkor automatikusan betölti őket anélkül, hogy kijelölnéd, tehát egyet indítasz és mind a playlist-be van egyből ez nagyon tetszik benne, és még úgyis képes erre ha más fájlok is vannak a mappában. :)
2011. jan. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tudja a KMPlayer is. Pl.: elindítok egy videoklipet és az attól az előadótól származó összes klipet betölti.
2011. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!