Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy Hunter mennyire lehet jó...

Egy Hunter mennyire lehet jó PvP-ben kis szinten?

Figyelt kérdés

Inditottam egy Nelf huntert,de elég nehéz vele BGzni...

Igaz,hogy kb 4 szintel mindenki nagyobb volt,de...:P

És Miivel élvezetessebb PvP-zni/fejlődni : Hunter,vagy rugó,ha rugó akkor milyet inditsak?

Hogy talentoljak? ( 4.0.3)

KÖSZ


2011. jan. 10. 22:03
 1/7 anonim válasza:
50%
Hüm... a válasz erősen függ attól, hogy melyik játékról beszélünk. A kérdésedre a választ szerintem a játék saját fórumán belül keresd.
2011. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A hunter szerintem az egyik legjobb PvP class. A rogue sem rossz, de én is hunterként játszom és élvezem, hogy nagy távolságból imba dmg-et csinálok. Valamint fejlődni iszonyatosan könnyű vele és instákban is eléggé szép DPS-t produkál :) Remélem tudtam segíteni Späm - Bloodscalp EU :)
2011. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az utolsó kérdést benéztem, szerintem fejlődéshez Beast mastery vagy esetleg survival legyél. A marksman az egy jó 30% crit chancenél már imba, de addig jó a survival. A beast mastery állítólag pvpben is remekel.
2011. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16:15 nemrág mentem át én is Bloodscalp-ra,küldenél privit a karid nevével? ill. hordás vagy vagy allis?
2011. jan. 11. 16:46
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem ezt a játékok fórumába kéne írni és nem ide :DD

amúgy attól függ milyenek a cuccaid

2011. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
perpill 58as hunter vagyok, leginkább survivalt használom, beast masteryt csak akkor ha vmi nagy dögöt kell ütni és akk a petem tankolja :D pvp ben nekem nagyon bejön, am a magtheridon on vagyok :D
2011. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amúgy a huntimmal eddig szinte mind1ik bg-n a top3 damagedoneba benne voltam :D
2011. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!