Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől van ez? (call of duty 4 )

Mitől van ez? (call of duty 4 )

Figyelt kérdés

Felraktam,single megy ki is vittem de amikor multizni akarok be connectelek 1 serverre kiirja h :Key code in use.Reconnect later.

1.7 es patchem van,Xfirem is van,és már azt is probáltam h cd keyt változtatok de nemsikerül. (Tört a játék) Lehet rossz szerverre connectelek?Honnan tudom hogy meik server tört és melyik nem?

1 Szerver elindult viszont azt mostanában nemtalálom.

Vagy ha nem a keyes üzenet akkor connectelek betölt ott valamit 10 ig és kiirja h:Timed out vagy valami ilyesmi.

Valami megoldás?(Megvan crackelve a multi is)

Előre is köszi.


2011. jan. 11. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Dedikált szerverekre való csatlakozáskor a kapcsolat először egy központi szerveren is átfut, hiába változtatsz kulcsot, tört játékkal nem fog engedni játszani.

Ha játszani akarsz törten, találnod kell nem dedikált szervert.

Timed out akkor van, ha a kapcsolatot nem sikerül létrehozni (valamiért azt hiszi, hogy van, de közben nincs). Például ha csatlakozni akarsz egy offline szerverhez. Of course, nem fog menni.


Multizni lényegében csak lanon fogsz tudni. Ahhoz pedig érdemes vlan kiszolgálókat használnod (neten keresztül virtuálisan csinál lant), pl Tunngle (én ezt használom, gond csak a punkbusterrel volt eddig).

2011. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!