Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kéne nekem egy program,...

Kéne nekem egy program, amivel a fényképeket régi hatással lehet ellátni, és egyéb effektusokat lehet rátenni. Milyeneket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Photofiltre és PSC2 programjaim vannak, ha eesetleg ezeken belül is van ilyen funkció, meg tudni mondani vki? ilyesmi effektre gondoltam: [link]
2009. jan. 31. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, Photofiltre tudja.:) A felső sorban az ikonok között egy "régi színű" négyzetrácsos ábrát keressél, szépia a neve, vagy sepya. Ott egy mozdulattal meg tudod csinálni, de a filter menüben is vannak lehetőségek játszani a színekkel, érdemes is! :)
2009. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Photo Scape nagyon jól kezelhető magyar nyelvű program.szoftverbazis.hu-ról letölthető a teljes verziója!
2009. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!