Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mely tisztító programok a...

Mely tisztító programok a legjobbak? Én is leírom lejjebb, hogy mit használok, de úgy gondolom, hogy az enyém rossz. Javaslatok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy csak amit láttam letöltöttem. Van a sima lemez töredezettségmentesítő, Ccleaner, Advenced System Care, Wise Registry Cleaner Pro - Wise Disk Cleaner Professional(az utóbbi kettő csak trial) Spybot - Search & Destroy, DriverScanner, SpeedUpMyPC (az utóbbi kettő uniblue-s szoftver).


Úgy gondolom, hogy van, ami üti egymást pl megcsinálom a registry cleanert a wise regystri cleanerrel utána meg az advanced system care-el, és nem tudom, hogy ez árt e a gépnek vagy sem, mert valahogy mindig marad 1-2 hiba.


Leírnátok a tieteket, ha van esetleg "tökéletes" kombináció, akkor az is jöhet ;)

Köszönöm!


2011. jan. 12. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
CCleanert használok és annyi.
2011. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a Ccleaner megy az XP-n, sőt van egy változata, amit telepiteni se kell! Lényegébe mindent meg lehet csinálni vele tisztitás szempontjából
2011. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én visszaghostolom friss XP-re (tört, khmkhm :D:D) és jobban járok általában.

Amúgy meg csak a vindóz kezelőben szoktam néha menetközben töredezettségmentesíteni, meg kitörlöm a temp könyvtárakat, meg a feles többi könyvtárat meg ilyenek.

2011. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Te ebéd előtt hányszor mosol kezet?

2011. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Advanced System Care önmagában elég, ha rendszeresen frissíted és rendszer leállítás előtt mindig lefutattod :)
2011. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!