Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vanegy 10 perces videó. Mivel...

Vanegy 10 perces videó. Mivel és hogyan konvertáljam, hogy minőségét megőrizze? Codec-et se tudom, hogy milyen legyen, meg egy jó konvertáló kellene, de ha a minősége romlik inkább feltöltöm így :/

Figyelt kérdés

Youtube.com ra megy majd fel és nemtudom, hogy mennyire cseszelődi kel a minősége. HD ban szeretném. Gépen mindent megtettem, hogy a legjobb minősége legyen. Adatok lent.


Hossz: 00:10:26

Felbontás: 1440x1080p

Bitráta: 24192kb/s

Képkocka: 29/s

Méret: 1,24GB


2011. jan. 12. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most milyen formátumú?
2011. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

No azért még hiányzik pár adat pl. op.rendszer, videofájl milyen?

Ha W7-ed van, jó a Windows Live Movie Maker, amellyel ugyanezt a fullHD bontást és méretet érheted el.


[link]


De minek akarod konvertálni, hisz már sokfajta fájl-t -lehet, hogy a konvertálni akarót is- fel lehet tölteni, minőségromlás nélkül, 2GB-ig és korlátlan időtartalommal. /Eddig 15percig lehetett/

Töltsd fel és kontrolláld le a megjelenő videoablakot: Jobboldalt alul általában 360p, / kb mint normál/ jelenik meg, ott egy fülre kattintva több minőség is. És ha 1080pFullHD is közte van, akkor katt rá és élvezheted a sikert!

Ha nem megy a konvertálásnak szánt és nem ismertetett videodfájlod közvetlen feltöltése és ha XP-d van, akkor Format Factoryval vagy ezzel próbálkozz:

[link]

2011. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Win7 - Windows Live Movie Maker és WMV ott mentettem el fullHD ban, de akkor feltöltöm úgy ahogy van.
2011. jan. 13. 13:59
 4/13 anonim ***** válasza:

A W.Live Movie Maker csak wmw fájlt-t produkál / a fene egye meg Bill Gatest, produkálhatna avi-t!/, de nyugodtan töltsd fel, majd ellenőrizd le!

Viszont csak azok élvezhetik fullHD-ban, akiknek birja a gépük /lehet, hogy el se indul, vagy szaggatottan megy stb./


Ez esetben kattintsanak kisebb kiterjesztésre, mondjuk sima HD-ra vagy 480p-re, vagy 360p-re.

2011. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Feltöltési folyamat:

Részletek feltöltése

Feltöltés alatt...

51%

Körülbelül 202 perc van hátra...

Formátum: ASF

Méret: 1440x1080 képpont

Videokodek: WMV

Hangkodek: WMA

Feldolgozás 40% — Körülbelül 296 perc van hátra...


A gond: ma 3kor elindítottam, "392 perc van még hátra kb"

felírat. most hazaértem 7óra és már 10 perce 51% nál jár. ez most lefagyott vagy téll fél11 ig mennifog?

2011. jan. 13. 19:07
 6/13 A kérdező kommentje:
19:15 ig várok... ha nemjó leállítom és átkonvertálom valamivel AVI-ba :/
2011. jan. 13. 19:08
 7/13 anonim ***** válasza:
FormatFactoryval próbáltad .mkv-ba?
2011. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem még
2011. jan. 14. 06:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Alapigazság: A konvertáláshoz türelem és kitartás kell. Te egyből magasra emelted a mércét. Gyakorolj kis videofájllal, próbálj ki minden beállitást, majd összehasonlitás.

A WLMM progi jó, lehet hiba benned, a gépben, meg op. rendszerben is. Mert a 10perces 1,24GB-nak max. 1 - 1,5 óra alatt konvertálódnia kell, ez nem a net függvénye.

Létezik több jó progi még, próbáld meg ezt is, ha nem wmv fájl-t akarok, akkor én is ezt használom:

[link]


És hozzá oktatóvideo:

[link]


[link]

2011. jan. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocs, ő az:

[link]

2011. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!