Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha torrentről letöltöm a...

Ha torrentről letöltöm a Win7-et és kiírom cd-re, fel tudom tenni egy free dos (op. Rsz. Nélküli) gépre?

Figyelt kérdés
köszönöm:)
2011. jan. 12. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az aktivációhoz is találsz cracket a torrenten. És ha angol nyelvűt szedsz le, az sem baj, mert később lehet magyarosítani ( windows update). Nem lesz legális, de működni fog.
2011. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen,fel tudod.De több mindenre is figyelni kell.Nem adatlemezt kell készíteni belőle,hanem a képfájl írása opciót kell választani az íróprogramban.Biosban be kell állítani,hogy a cd/dvd meghajtó legyen az elsődleges boot helyen.Utána driverek,bár sok mindent felismer magától a seven,de nekem pl a hangkártya driverre szükségem volt,hogy működjön a notebookon a beépített mikrofon.Launch manager driverre meg a laptop gombok működéséhez.(wifi/media gombok)Aztán jöhetnek a szoftverek(tűzfal,vírusirtó,kiegészítő védelmi szoftver,karbantartó,levelező,irodai alkalmazások,kiegészítők(flash,java...)tömörítmény/fájlkezelő,cd/dvd író,opcionálisan torrent kliens,azonnali üzenetküldő,media player/videoszerkesztő,igény esetén külön audio player/hangszerkesztő,képkezelő/képszerkesztő,képfájl kezelő/másolás védett lemezt másolni képes szoftver,cd/dvd ripper,konvertáló,webcamera kezelő/felvevő,esetleg aviból/wmvből/egyébből dvd-t készítő a beépített helyett,képekből zenés videot készítő(slideshow)illetve gyorsindító dock.Majd ezek kinézetének és funkcióinak személyre szabása.Beleértve a rendszert is:


Mindből találtam ingyenes alternatív szoftver,kivéve az alcohol 120% és a dvdfab kivételével.A többit letöltheted a saját hivatalos oldalukról,vagy más megbízható oldalról.Melegen ajánlom ezeket:


[link]


[link]


[link]


Feltört szoftverekhez meg:


*****


Erősen ajánlott feltört szoftvert csak a kommentek elolvasása után,már védelmi szoftverek mellett letölteni,a telepítésnek meg letöltött csomagban lévő instrukciók(readme/first read vagy hasonló fájlban van) megértése után nekifogni.Crackelt szoftvert nem frissítünk,mert az új verziónál már lehet,hogy nem működik a törés,amit felraktunk.Védelmi szoftver MINDENKÉPPEN csak ingyenes.


Amiket én használok,és ajánlok(a drivereket ne vedd figyelembe,mert az nyílván gépfüggő,meg az egyéb kiegészítőket sem-flash,java,silverlight...-mert azok meg nem opcionálisak.):



A kiegészítők és a driverek közül sok lejön a frissítésekkel együtt.A comodo a kép dacára csak a tűzfal(idegesítő defense+ nélkül),az avast a tűzfal megléte miatt hálózatvédelem nélkül.A malwarebytes is természetesen a free.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs,ez lemaradt:


[link]

2011. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen készséges hosszú válaszodat! :)
2011. jan. 14. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Unatkoztam:)
2011. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!