Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom visszarakni a régi...

Hogy tudom visszarakni a régi msnt?

Figyelt kérdés

az az idióta msn mindig kiírta, hogy tegyem fel a 2011est. meguntam és feltettem. de annyira ritka szar, hogy vissza akartam tenni a régit. visszaraktam, de már nem engedi hogy bejelentkezzek.


vmi tipp vkinek?


2011. jan. 13. 22:39
 1/3 anonim válasza:

Léteznek msn törlő programok, amik szépen eltávolítják a jelenlegit, letöltesz egy régi msn-t és felrakod.


Valójában nem fog sokáig működni, vagy legalább is 5 percenként ki fogja írni, hogy töltsd le ezt-azt...

szóval az úgy még idegesítőbb, mint ha nem tetszik az új..

2011. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
már csak az új msn-t engedi telepíteni. a microsoft rátette a kezét erre is. a régi msn megszűnt és az újat is már csak a windows update-en keresztül lehet telepíteni.
2011. jan. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

OFF

Remélem, nem minősítik reklámnak, de ha meg akarsz szabadulni a hasonló idegesítő microfos zaklatásoktól, akkor tegyél fel amsn-t. Minden benne van, amire szükség lehet, és Bill Gatesék arra még nem tették rá a kezüket.

2011. jan. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!