Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 sokan mondják, hogy...

Windows 7 sokan mondják, hogy még nem érdemes azt használni, főleg a kompatibilitás miatt. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én eddig minden programból találtam win7 kompatibilist, ráadásul nekem 64 bites verzióm van.
2011. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mióta kijött azt használom, és eleinte féltem tőle, de mára már megszerettem. Nálam elég stabil, azóta is az a rendszer van fent, nem kellett még újratelepítenem, s volt olyan, hogy 4 hétig folyamatosan ment. Kompatibilitással szintén nem volt komoly gondom. Van 1-2 régi játék ami nehezen indul el, vagy hibásan, de azokra is sikerült eddig megoldást találnom.


Amit nagyon utálok benne, az a hálózatkezelés. Iszonyatosan van megoldva szerintem.

2011. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már valamivel több, mint 2 éve használom, és csak pozitív tapaztalataim vannak vele, igaz régebbi játékokat nem szoktam használni.
2011. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit több, mint 1 éve jelent meg.....
2011. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ultimate verzióban van XP mód, ami régi program és nem indul el (én régi játékokkal is játszok) XP módban simán megy
2011. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10:40: Szépen hangzik, de azért ez nem igazán a valóság. xp módban olyan játékok, amik azért igényelnek normálisabb videókártyát is, nem fognak hibamentesen futni. Ugyanis xp módban s3 trio32/64 videókártyát tud csak emulálni, ami kb semmire se jó. Futtass vele pl egy thief-et, vagy egy stranded II-t.
2011. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Másfél éve van hivatalosan és összesen két éve nem hivatalosan. Én egy éve használom az összes gépemen és még nem futottam bele kompatibilitási problémába. Még az elején sem.

Leszámítva egy régi webkamerát, de aztán XP módban azt is sikerült telepíteni.


Utálom a nagy szavakat, de az eddigi legjobb Windows, az tuti. :):):)

2011. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

amióta kijött azóta használom és semmi problémám vele.

Régi játékok is működnek teljessen jól (steam-nél kicsit szórakozni kell vele de ott is megy)

2013. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!