Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Igaz az a GTA-s 'legenda'...

Igaz az a GTA-s 'legenda' hogy kijött az FBI? (Bocs, de részletek lent. )

Figyelt kérdés
Szóval múltkor hallottam, hogy GTA-s, vagy valami hasonló multiban a chatbe valaki azt írta, hogy 'foglaljuk el a repeteret' és kijött az FBI, vagy a rendőrség(Már nem emlékszek pontosan), és elvitték, hogy terrorista támadást akar indítani. Ez megtörtént? Vagy valaki hallott róla?
2011. jan. 14. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:

xDDD

Ez enyhén hülyén hangzik...

2011. jan. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
úgy érted ez a játékban volt? mert a GTA-ban lehet rabolni lehet repülőtérre menni.meg az FBI honnan tudná lenyomozni hogy egy szar chatben holvan az az illető aki azt irta.ha a világ másik felén?? ha csak egy 9 éves gyerek viccelt??? xD
2011. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja amúgy meg a bicó szerón aztékok voltunk, és mindig jött mindenki foglalni a repteret, de mi hősiesen ellenálltunk mindig :D (M4 a kézben :D:D)
2011. jan. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Úgy látom belese gondoltál a kérdésbe hanem rögtön írtad!

de ez vagy fake kérdés vagy tényleg hülye vagy!

ennyit tudok rá mondani/írni!

2011. jan. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jan. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
12, és a faterom informatikus mondta, aki 42 éves, de nem kamu... De apám kollégáját kirúgták, és olyan helyen dolgozik a kollégája, ahol torrent szervereket foglalnak le, és az mondta apámnak...
2011. jan. 15. 08:22
 7/8 A kérdező kommentje:
De szerintetek miért kérdeztem, hogy 'Igaz az a...' mert nem tudom. Szal nem elhittem, csak érdekel, hogy tényleg megtörténhetett-e...
2011. jan. 15. 08:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Az FBI ilyenekért nem fog kijönni ide, mivel az USAban tevékenykednek általában...

A rendőrség ki mehetett, de nem hiszem, hogy van külön csoportjuk az online játékok chatjeinek figyelésére. De erre szerintem még autómata programjuk sincs. (Főleg mivel semmi értelme nincs.)

Az esetleg lehetett, hogy valami publikus oldalon kiírtak valami hasonlót, és aki ezt ellenőrizte nem vette a lapot, hogy csak egy játékról van szó, és értesítette a rendőrséget, akik ismét ellenőrizték, és talán kimentek és meglátták, hogy ez csak valami hülyeség és mentek is a helyükre...

2011. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!