Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetséges jobb hangmin...

Hogyan lehetséges jobb hangminőséget elérni?

Figyelt kérdés

ha egyáltalán lehet.

van egy filmem amiből itthon nem készült DVD,és letölteni sem lehet,illetve csak egy változat van neten,ami pocsék szerkesztett a kép,és vhs a hang,aki feltöltötte netre összecsapta a munkát,vagy nem tudom mit csinált.viszont az egyik problémám megoldódott találtam egy DVD minőségű változatot,csak francia nyelvű,arra gondoltam,hogy ráteszem a magyar szinkront,amit találtam neten(VHS!) viszont búg,és minden baja van,ezért arra gondoltam,hogy keverek belőle 5.1 hangzású szinkront,ez segítene szerintetek?ja egyébként csak olvastam erről,nem tudom,hogy kell csinálni.


2011. jan. 15. 15:42
 1/4 A kérdező kommentje:
még annyit szeretnék elmondani,hogy a francia DVD hossza 1óra 35 perc 13 másodperc,tehát hiába találok jó minőségű szinkront,ha nem passzol a francia változat lejátszási idejéhez.
2011. jan. 15. 15:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy progi, amivel elég sok mindent lehet csinálni hang ügyben.


Háttérzajt csökkenteni, hangminőségen javítani...


[link]

2011. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem egyre gondolunk. A hang minőségén szeretnél javítani?
2011. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
így van,az a lényeg,hogy találtam egy avi fájlt ami magyar nyelvű,és ez nekem tökéletes lenne szinkronnak egyezik is a lejátszási idő,viszont búg valami zaj egész film alatt,és ezt szeretném eltüntetni,ha lehetséges.
2011. jan. 15. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!