Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrent gondok, tudnál segíten...

Torrent gondok, tudnál segíteni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
letöltöttem 2 filmet,ami nem volt ingyenes ezért nagyon lassan vagy egyáltalán nem tölti vissza...kiírtam dvd-re őket.tegnap nem volt helyem a gépen és véletlenül letöröltem mind2-t.az arányuk nagyon kicsi.ha letölteném újra,akkor fel tudnám javítani az arányukat,vagy akkor hozzáíródnak és azt is tölthetném vissza még1x? amúgy ez direkt van így,hogy ami ingyenes azt könnyen vissza lehet a többit meg nehezen?..
2011. jan. 15. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor mégegyszer letöltődne, tehát az arányod még jobban csökkenne.

Valószínűleg azért tölti vissza lassabban, mert kevesebben szedik.

2011. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem az én arányomra gondoltam,azt tudom,hogy csökkene az nem számít,hanem a filmek arányára,mert 08000-ra legalább vissza kell tölteni....
2011. jan. 15. 16:30
 3/6 A kérdező kommentje:
DVD-ről vissza lehetne tölteni?
2011. jan. 15. 16:32
 4/6 tamasoft ***** válasza:

Csak ugyanazt a fájlstruktúrát fogadja el visszatöltéskor, ami az eredeti letöltött állomány is volt. Ha úgy van meg, akkor visszatöltheted, egyébként nem fog működni.


Ami ingyenes többen szedik, ezáltal többen is töltik vissza, ez sima matematika. (persze nem mindig igaz, de általában igen)

2011. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi.na mindegy azért remélem neme csapnak ki xD
2011. jan. 15. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Megsúgom ismerek programot amivel az arányodat javíthatod. Úgy csinál mintha töltene felfelé, beálílthatód mennyivel csinálja, aztán tölti. Olyan torrenteknél érdemes használni, amit sokan szednek lefelé. És persze ésszel kell csinálni, nem sok megabites feltöltést beállítani neki.

Én néha csináltam így, igen nagy hírű torrent oldalakon. Nem buktam le. ;)

2011. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!