Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a lényege egy Power Point-o...

Mi a lényege egy Power Point-os bemutatásnak?

Figyelt kérdés
Háttér feltétlenül muszáj,vagy ez csak a témától függ? Kép minden diához szükséges?
2011. jan. 16. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább a szemléltetés.. Senki nem akar diákról kivetítve apró szöveget olvasni. Képek, diagramok, szemléltetve a téma példákkal
2011. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2011. jan. 16. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg kell tervezni, mit akarsz? Először írd meg szövegszerkesztővel a szöveget, másold az Asztalra a képeket, aztán a Power Pointban válaszd ki, milyen sémát alkalmazol (üres lap stb.), szines hátteret is beállíthatsz az összes diára. Aztán Vázlat (kb. hány oldalra gondolsz, annyit nyiss meg), végül egyenként behívod a Diákat. Minden oldal neve DIA. Az első legyen a címoldal (kép háttérrel, címsorral, esetleg a szerző neve). Aztán vagy szöveget vagy képeket másolsz be (Beszúrás fájlból). Képre is írhatsz szöveget, de csak keveset, mert zavaró. Legyen egy záró dia is, Köszönöm a figyelmet szöveggel. Ha kész, lemented .ppt fájlba, aztán Animálás. Kijelölöd a diát, aztán válassz megjelenést (bepörgés, megjelenés stb.). Végül diaátmenetet. Aztán Diavetítéssel nézd át, hogy minden működik-e? Nekem már másfél éve OpenOffice.org 3.2.1 Impress-em van, de ez ugyanazt tudja, éppen tegnap készítettem egy prezentációt.
2011. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát te kicsit bonyolultabban írtad le,de köszönöm :D
2011. jan. 16. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Ja igen, én fél vagy egy órás előadásokat szoktam vele készíteni, nem üzleti szöveges anyagokat.

2011. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem meg földrajz órára kellene :) és ez az első ezért voltam kíváncsi pár dologra :D
2011. jan. 16. 17:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként az OpenOffice.org (vagy LibreOffice) Impress ugyanazt tudja, mint az MS Office Power Point.
2011. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,a bemutatóm sikeresen 5ös lett :D
2011. jan. 17. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!