Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jelszófeltörés mit tegyek?

Jelszófeltörés mit tegyek?

Figyelt kérdés
Leszedtem egy programot. Linket nem küldök csak a nevét mondom meg: Windows Live Password Cracker 6.7 A haverom beleegyezésével elkezdtem feltörni az MSN fiókját, de mivel be voltam rezelve hogy lebukok megszakítottam a törést kb a felénél. Tehát a jelszavát nem tudom! Beszélgettünk tovább a haverommal msn-en de kis idő múlva azt láttam hogy betűk helyett nyilakkal ír, de nem váltott betűtípust. kiléptem, vissza léptem de akkor már jó volt. Mi lehetett ez? Lenyomozhattak? Biztonságos ez a program a felhasználóval szemben? (Csak pusztán kíváncsiságból töltöttem le a programot, és az "áldozat" beleegyezésével kezdtem feltörni a fiókját aminek a végére nem értem!)
2011. jan. 16. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
általában az ilyen programokkal szokták feltörni az msn fiókokat..Neked nem működik, de annak igen aki ezt a programot csinálta, és így megszerzi a sok fácán jelszavát...
2011. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
javaslom h futtass le 1 vírusírtót, és változtatsd meg a jelszavadat
2011. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja és mégvalami máskor ne próbálj meg senkit se feltörni.. a saját érdekedben..
2011. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem nem akarok feltörni senkit, ez is csak kíváncsiság volt, meg nekem sztem ellenségeim sincsenek akik ellen fel tudnám használni... Meg ha van is nem ez a legjobb módszer...
2011. jan. 16. 19:42
 5/10 anonim ***** válasza:

De hiába nem akarsz rosszat..

Ha letöltesz egy ilyen programot, akkor nagy eséllyel telepítenek a gépedre 1 keyloggert, ami segítségével a hacker látja hogy miket irogatsz, és így beszerez bármilyen információt,amit csak akar, amivel mindent lát, amit írsz.

2011. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mivel mindent lát*
2011. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Személy szerint nem hiszem hogy kamu a program, mert a neten van egy csomó ilyen videó, köztük egy magyar is mibe végére érnek a törésnek, kiadja a jelszót, és az illető be is lép egy másik személy msn fiókjába...
2011. jan. 17. 13:56
 8/10 anonim ***** válasza:
fake videó.. ennyi.. nem kell mindent elhinni amit az interneten látsz!
2011. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és amúgyis nem kell h fake legyen a videó... csinál 1 hasonló hacket, és azt hiszed h ez az amit láttál, közben nem is azt töltötted le hanem valami hasónló kinézetű progit, ami maga a vírus.
2011. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ok!
2011. jan. 17. 15:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!