Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy ha megnyito...

Miért van az, hogy ha megnyitok egy mappát amiben sok kép van és miniatűrön van a képek megjelenítése akkor akkor kifagy a Windows Intéző egy " Adatvégrehajtás megakadályozása" című ablakkal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 18:17
 1/7 vagyokakilehetek ***** válasza:

mennyi az a sok kép a mappában??

lehet az a baja, nem gondoltad még hogy átállítod miniatűrről másra???

2011. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az említett mappában valóban sok kép van, konkrétan 180 db, 900 Mb.. Sokan használom a képeket, mivel nagyrészt fotókról van szó, ezáltal kényelmetlen lenne végignézni mindet, mire megtalálom amit keresek. De majd megpróbálom jobban szétosztani őket :)
2011. jan. 17. 23:44
 3/7 Jason Becker ***** válasza:
Mondd csak, mennyi RAM-od van? A másik meg nem értem miért nem pl. ACDSee-t, vagy ilyesmi képnézegetőt használsz? Ott nincs gond a sok thumbnail-lel, illetve ha van is, akkor legfeljebb kicsit lassú. Ott még az ikonok méretét is be tudod állítani, akár egészen kicsire is (amíg még látod). :)
2011. jan. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ACDSee-t használok, és 1,5 GB RAM-om van.. Nem a képnézegető fagy ki, hanem az ablak, amiben a mappát nyitom meg. Nem vagyok laikus csak konkrétan azt nem tudom, hogy ezt mi okozza. Azt tudom, hogy a reinstall rendbehozza.
2011. jan. 18. 16:29
 5/7 vagyokakilehetek ***** válasza:

ennyi ram nem okozhat gondot ilyen esetben azért..

akkor itt valami van a háttérben ami fogja a RAM-ot

2011. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jason Becker ***** válasza:
Hát bizony az sok RAM! Akkor próbáld meg úgy megnyitni az ablakot, hogy előtte megnyitod a feladatkezelőt (CTRL+ALT+DEL) és figyeled a memória-használatot, CPU-kihasználtságot. Jobb ötletem nincs.
2011. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik sikerült megoldanom a problémát. Kivételnek jelöltem a Windows Intézőt, így már nem áll fennt a probléma. Ha másoknak is ez a problémája itt módosíthatja a beállításokat:


[link]

2011. jan. 18. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!