Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most lett cserélve először...

Most lett cserélve először nyomtatóba patron. (epson sx200) 2000ért vettem olyan patronokat, amik elvileg pont ebbe a nyomtatóba valóak, de a nyomtató nem ismeri fel. Azt írja ki, hogy a patronok nem kompatibilisek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

csak nem egy újabb multifunkciós szindrómás áldozat?


az epson nyomtatók mindig is híresek voltak a saját patronjaikkal szembeni inkompatibilitásról.


ez ellen nem tudsz mit tenni, ezek a nyomtatók direkt erre vannak tervezve, hogy a gyári patron után kidobják a komplet készüléket.


vegyenek helyette lézereset.

2011. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem itt arról van szó, hogy utángyártott patront vett a kérdező. Eredeti patront nem igen lehet kapni 2 ezer forintért. Nekem nagyon régen volt egy Epson nyomtatóm (soha többet). Az se ismerte fel soha az utángyártott patronokat, de nyomtatni tudott velük. Csak nem tudta megjeleníteni a tintaszintet. Ha Neked nem is nyomtat, akkor az szívás. Amúgy majd akkor vesz mindenki színes lézer nyomtatót, ha majd annyiba kerül majd, mint most a multifunkciós gépek. Valamint lézer és lézernyomtató között is van különbség, némelyik által produkált minőség eléggé lehangoló.
2011. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!