Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Panoráma képet akarok készíten...

Panoráma képet akarok készíteni és úgy szeretném megcsinálni hogy egyik panorámáról át tudjak menni egy másikra egy hivatkozással (nyíllal) ezt hogy tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress rá hogy "panorama script", és válogass.
2011. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi hasznát nem vettem az infónak de azért köszi
2011. jan. 19. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, azt hittem hogy weblapra gondolsz így hirtelen, a kategóriát nem néztem. Így viszont nem igazán értem, hogy mire gondolsz...
2011. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor leírom jobban:

Elkészítettem 4 panorámát a házunkban és azt szeretném hogyha valaki megnézni akkor ne kelljen kilépjen hanem egy nyílra kattintva át tudjon menni egy másik szobába.

itt egy példa [link] a nyilat figyeld

ilyet szeretnék

2011. jan. 20. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mégis csak az első válaszom bizonyul hasznosnak... írd be a keresőbe, hogy "panorama script", vagy "panorama php script", illeszd be a forráskódot, aztán állítsd be, és kész. Mindehhez azért nem árt némi webprogramozói tapasztalat (de csak minimális).
2011. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintem én nem modtam el jól belinkeltem még 1 et ha most se jön rá senki mit akarok akkor feladom

Ezen a panoráma képen ha körbeforgunk akkor látunk 2 nyilat eggyik a Dozsa György út felé a másik a Buzogány torony felé

na én ezt akarom megcsinálni hogy ilyen gombjaim legyenek hogy én is be tudjam barangolni az én területemet.

remélem tudtok olyan megoldást amivel meg tudom ezt csinálni

2011. jan. 27. 21:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!