Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik oprendszert telepitsem...

Melyik oprendszert telepitsem az xp-t vagy a vistát? és hány biteset?

Figyelt kérdés
gépem: intel core2duo E8400, 2GB RAM
2009. febr. 2. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha akarsz DirectX 10-es játékokat játszani, akkor Vista. A 64 bit pedig olyan nagy számításigényű programoknál jelent előnyt, amelyeknek van 64 bites verziója.
2009. febr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
személyes tapasztalataim szerint a 2 GB ram az picit karcsú a vistának. El megy vele, de lehetnek gondok.
2009. febr. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
64bit-ért jelenleg nagy árat kell fizetni. Minden programból 64bitest kell keresni, és használhatóságból egyáltalán nem jobb szerintem. Ha már a grafikai dolgoknál tartunk, ugyanaz a konfig 64bites vistával meg se reccentette mondjuk az adobe sorozat bármelyik CS4-es termékét. A játékok? Hmmm... 90%-uk el se indult, még azok sem amik 32biten nyögvenyelősen igen. Én 2 hónapot xptam egy 64bites vistával. A hátam közepére nem kívánom. Ja és hogy mennyire erős az alap konfigom? Egy Dell Vostro 1700-at nyúzok,ami a Dell talán egyik legjobb és üzleti gépe. A megoldás számomra egy windows 7 volt. Igen.papíron csak beta, de szélsőségesen stabil, gyors, és minden de minden elfut rajta. Csak ajánlani tudom.
2009. febr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!