Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor bekapcsolom a számítógé...

Amikor bekapcsolom a számítógépet, a kővetkező szöveg jelenik meg: C:\\PROGRA~1\\MYWEBS~1\\bar\\2. bin\\M3PLUGIN. DLL Mi ez és mit kell tennem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Eltávolítani a Mywebsearch nevű férget és boldogan élni.

[link]

vagy

[link]

2009. febr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt javaslom, a spybot egyébként is hasznos dolog, az én gépemet nem egyszer mentette meg. Szóval Spybot Search&Destroy
2009. febr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen szántam rá magamat a spybot letöltésére, mert nagyon bátortalan vagyok, de sikerült és megoldotta a problémámat Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindkét válaszolónak.
2009. ápr. 8. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már letöltötted, hagyd is fent, rendszeresen frissítsd. Frissítés után nyomj mindig egy Immunizálást és egy teljes keresést.
2009. ápr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fent hagytam, köszönöm szépen a jó tanácsot.
2009. ápr. 9. 11:55
 6/9 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a hibaüzenetem van bekacsoláskor. Le is töltöttem a Sbybot Search Destroy-t, futtattam, de mégis továbbra is jelentkezik a hibaüzenet. Mit csináltam rosszul, válaszoljatok.
2009. okt. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak letöltötted és futtattad?


Frissítéseket kerestettél vele telepítés után? A teljes keresés után a "fix selected"-re (Kijelöltek javítása) rákattintottál? Ha ez utóbbi kettőre a válasz igen, akkor használd az első válaszban lévő másik progit (combofix).

2009. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó a SpyBot-Search & Destroy, sokáig én is azt használtam, de mostanában a Malwarebytes’ Anti-Malware nálam a favorit.

A free verzió is teljesen jó, ha nem akarsz valósidejű védelmet, érdemes néha lefuttatni.

2010. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2010. febr. 15. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!