Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS5 hez van . DDS...

Photoshop CS5 hez van . DDS plugin?

Figyelt kérdés
Amivel .dds fájlokat is lehet szerkeszteni
2011. jan. 20. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem működik, hogy kéne használni? feltelepítettem, de a hiába igy se nyitja meg a photoshop a dds fájlokat, cs4-hez volt egy jó plugin, az rendesen lekezelte, mindenféle külső program nélkül. Légyszíves segítsetek ebbe mert nagyon fontos lenne, de nem találok semmi MŰKÖDŐT a neten.


Photoshop CS5 64bites

2011. jan. 20. 21:03
 3/9 A kérdező kommentje:
nem az a baj hogy ati videókártyám van?? Mi köze ennek az nvidiához? lehet hogy le kell törölnöm ezt a cs5-öt, és felrakni a cs4-et, mert így nem tudom használni a feladatra, egyszerűen nem értem minek ez az nvidiás kuty...sza ha cs4-el egy plugin lekezeli
2011. jan. 20. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:

hát nekem CS3-am van és megnyitja vele, az Open-nél ott van a listában, hogy D3D/DDS (*.DDS)

ja és csak alaplapi Intel a videókarim

2011. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Az első etgy egszerű külön program. A második pedig maga a plugin Photoshop Cs5-höz. A másik link egy másik plugint tartalmazott nem CS5öt

2011. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
feltettem, de nem működik, nem nyitja meg, írja hogy nem ismeri ezt a fájltípust
2011. jan. 24. 16:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor valamit nem jól csinálsz...én ugyanezt töltöttem le és tökéletesen működik... nem tudom mi a problémád
2011. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
pedig, ezt nem is éehetne elrontani, egyszerűen telepítés, még is nézem jó helyre megy, de nem nyitja meg, mintha felse tettem volna
2011. jan. 25. 21:29
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem sem megy portable cs5-tel
2011. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!