Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy a CD/rom-os...

Miért van az, hogy a CD/rom-os játékok mind mennek a DVD/rom-os pedig nem?

Figyelt kérdés
Vagyis egyik DVD/rom-os játékom sem akar futni
2011. jan. 21. 12:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Pedig bőven megfelel a gépem a DVD/rom-os játékoknak
2011. jan. 21. 12:50
 2/4 anonim ***** válasza:

A játéknak semmi köze az adathordozójához. Ezzel kb semmit nem jellemeztél. Ha akarom, egy Blueray lemezt is feldarabolhatok CD-kre és akkor már cdrom-os? Remélem érted.

Azt kellene elsősorban leírnod, mi az, hogy nem megy? Hibát dob? Nem indul el? Esetleg a lemezt sem olvassa be?

Illetve írd le milyen géped van.

2011. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen régi a dvd olvasód? Nekem már kettő ment tönkre.
2011. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szóval én megvettem ezt a imperivm romanvm nevű játékot (ami DVD/rom-os) és feltelepítettem, indítanám de nem indul el csak tölt és semmi... de az összes DVD/rom-os játékomnál hasonló a helyzet ott legalább elindul csak játéközben kilép vagy a másiknál pedig a betöltésnél lép ki és csakis a DVD/rom-os játékaimnál vannak ilyen hibák.


A gépem AMD Pentium 4 2.8Ghz

512 DDR ram

64 mb integrált VGA

40GB HDD

és 1 hete lett ujrahúzva

de a másik gépem is ugyanilyen rendszerkonfigurációkal működik és azon sem megy egyik DVD/rom-os játékom

2011. jan. 21. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!