Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a számítógépen...

Hogyan lehet a számítógépen (laptop) szóló hangot felvenni?

Figyelt kérdés
A felvevő eszközöknél csak a vonalbemenetet és a mikrofont tudom beállítani, de nekem az kellene, hogy a hangszórón szólót vegyem fel. Audacity-vel próbálkoztam, de csak a mikrofonos felvétel sikerült. A file/preferences menüben az Audio I/O-nál már minden lehetőséget végigpróbáltam, de nem megy.
2011. jan. 22. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

TotalRecorder...PolderbitsAudioRecorder.

Ezek tuti működnek, ismerős a gondod.

Kihagyták a driverekeből ezt a lehetőséget mostanában...elég vicces, érhetetlen.

2011. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez biztosan jó, csak fizetős program - a lopott szoftvereket meg nem szeretem. Közben rájöttem a megoldásra. Az audio drivert kellett csak feltelepítenem a gépre, mert a default windows drivert használta, ami nem támogatta a hangfelvételt.
2011. jan. 25. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerencséd van, mert pl az én gépemen csak ezekkel tudok felvenni, hiába teszem fel a gyári drivert...
2011. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!