Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lehet az, hogy a régi...

Miért lehet az, hogy a régi gépemen kb 4 évvel ezelőtt ment a Jedi Academy, Jedi Outcast, és emlékszem, hogy a Penumbra is, de most nem megy? :S

Figyelt kérdés
Azt írja ki hogy videó kártya drivert kell frissítenem, de sajnos nem tudom apszolut hogy hogy kell. Azóta már többször is újra lett telepítve a gép, Windows XP-s.
2011. jan. 22. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A videó kártyát úgy tudod frissíteni hogy le töltöd a leg újavv drivert hozzá és azt fel telepíted.Telepítés után újra indítod a gépet és kész.Videó kártya frissítve.
2011. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogy tudom kideriteni hogy milyen driverem van? :S Mert letöltöttem az Ati legujjabb változatát (szerintem) és azt irta ki hibának h nem talált olyan programot, ami kompatibilis lenne :O Mobile Intel(R) 45 Express Lapkakészletcsalád (Microsoft Corporation - WDDM 1.1) a videokártyám neve
2011. jan. 22. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Be mész az eszközelőbe ott meg tudod nézni hogy milyen graff kártyád van és a tulajdonságoknál hogy mi a drivered verzió száma..


Az ATI driver nem azt írta ki hogy nincs megfelelő szoftver hozzá,hanem azt hogy nem talált a szoftverrel kompatibilis eszközt,vagyis nem ATI graff kártyád van vagy legakábbis nem olyan tipus amihez drivert töltöttél le.Szerintem.


Nekem úgy hangzik mintha Mobile Intel(R) GM Express graff kártya lenne az,de nézd meg az eszközelőben és ha kell meg keresem neked hozzá az újabb drivert,csak mond meg pontosan milyen graff kártyád van,ha integrált milyen alaplapod vagy mi a márkája a gépednek és milyen Windows-t használsz.


Ha nem tudod hol van az eszközelő,akkor kattints rá jobb egérgombbal a sajátgépre válaszd a "tulajdonságokat" és ott kell legyen az eszközelő vagy eszközök listáka,ilyesmi..Pontosan nem tudom mivel rég használtam Windows-t.

2011. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
SIKERŰŰŰŰŰŰŰLT !!!! :D :D :D Köszönöm szépen a segítséget :D NAGYON KÖSZIIIIIIII XD
2011. jan. 22. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!