Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi annak a programnak a neve,...

Mi annak a programnak a neve, amivel újra lehet partícionálni a merevlemezt adatvesztés nélkül?

Figyelt kérdés

Tehát az oprendszer, (win7 ult 64) a c meghajtón van, saját cuccamim meg a d-n. Melyik az a program, amivel úrja lehet a winyót partícionálni úgy, hogy semmi adatom se vesszen, tehát a d-ből lecsípni helyet és átadni a c-nek?

A legfontosabb az lenne nekem, hogy a d-n lévő adatok megmaradjanak, és a c-n lévők se vesszenek, bár ez utóbbi nem nagy gond, csak utálom újrahúzni a winfost.


2011. jan. 22. 16:15
 1/6 anonim válasza:
....Na ez engem is érdekelne. Köszi hogy "kérdezted". Majd csak valaki segít "nekünk":).
2011. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Többek között ez is nagyon megbízható:

[link]

Ezen kívül a GParted-et is szoktam használni.

2011. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

GParted Live CD a legjobb erre.


[link]

2011. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Partition Magic
2011. jan. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Partition Magic, 64-bites Win7 alatt. :D Gratulálok, ezzel ki sem röhögtetném magam. Már millió éve nem fejlesztik azt a szerencsétlen programot. Már a 32-bites Vista/7 rendszereket is simán kinyírja.


Én a Paragon Partition Manager tudom ajánlani, ezt legalább folyamatosan fejlesztik, 100% -ig Windows 7 kompatibilis. És nem kell Linux alapú boot CD-kkel kínlódni, mint a GParted esetében.

Sajnos az ingyenes változata nem jó 64-bites Windows-hoz, de a Personal és Pro változatait megtalálod a torrent oldalakon.

2011. jan. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A linux alapú boot CD, ami mellesleg semmilyen kínlódást nem igényel, azért jó, mert ha nem indul a windows, akkor is működik. Partíciókat aktívvá tenni és rejtegetni amúgy sem ajánlott windows alól, ha az ember épp ezt csinálja.


Az egyetlen dolog, ami ellne szólhat az az, ha valaki idegenkedik a linux-tól, bár ebben az esetben például nulla linuxos tudásra van szükség.

2011. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!