Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell ezt a programot...

Istvan77 kérdése:

Hogyan kell ezt a programot letölteni?

Figyelt kérdés
Leszerettem volna tölteni:windows extended death edition 2009-et de nem tudom hogyan kell.torrenten könnyű de amikor linkeket add ki nem tudom,hogy csak egy linket vagy mindet egyenként.Részletese letudná valaki írni?
2011. jan. 22. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahány link meg van adva, azt mindet le kell tölteni a mellékelt tárhelyről (azért van darabolva, mert a tárhelyen méretlimit van, így egyben nem fér fel a fájl). Ha megvan az összes darab, akkor a kiterjesztésén látni lehet hogy ezek a darabok be vannak számozva, ezért mindegyik darabra hibátlanul szükség van. A kiterjesztésétől függően ki kell a darabokat bontani Winrar vagy Total Commander segítségével, és az így kapott .iso képfájlt kell majd lemezre kiírni.


Tehát az első lépés hogy az összes mellékelt link tartalmát le kell tölteni, ami időigényes lehet mert általában a mellékelt tárhelyen vagy sebességkorlát van, vagy pluszban időkorlát is hogy ne tudd egymás után az összes darabot letölteni, hanem csak több óra alatt.

2011. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
letöltöttem három linket is winraral kitömöritettem egy megadott mapába de nem engedtte,de azt írja hogy:Az archívum vagy ismeretlen vagy sérűlt
2011. jan. 22. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Az összes darabnak lent kell lennie, és teljes méretükben kell lenniük egy mappában. Ha mondjuk 100 megás egy part, és véletlenül megszakad a felénél, lehet az a part csak 50 megás lesz a gépen és nem száz. Amíg az összes rész 100%-ban nincs letöltve, addig a kicsomagolás nem tud befejeződni, hibával leáll. Tehát ha csak letöltöttél három darabot, de több volt megadva, akkor töltsd le a többit is.
2011. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
találttam benne egy linket mégpedig a nyolcadikat ami húsz linkből állt ez a link mikor rákatítottam azt írta ki rögtön hogy kész de nem láttam sehol.EZ HALOTT EZ A LINK?Baj hogy ha nem töltöm le?vagy letölthetem máshol is?
2011. jan. 23. 08:37
 5/6 A kérdező kommentje:

benne a WinRar-ban a linkek.

Kiadja azt hogy:Minden fálj feldolgozása az összes kötetben a jelenlegeitől.Erre rákattintok akkor semmi.

A másik fel ajálja hogy:Csak a kiválasztott fájlok feldolgozása.Azt írja:Nincs mit feldolgozni,most már tényleg nem értem nem tudnál valami képes utasítást adni AMIT LÁTOK?

2011. jan. 23. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehéz úgy választ adni, ha én sem tudom hogyan néznek ki a dolgok az oldalon. Ha nem zárt az oldal, akkor linkeld be hogy néz ki egyáltalán az egész.


De ahogy te is írtad, ha húsz linkből áll a feltöltés, és valamelyik a 20 különböző feltöltött darabból nem letölthető mert a tárhely törölte, akkor az egész használhatatlan lesz. Kicsomagoláskor a hiányzó fájlnál meg fog állni az egész, és kilép, sosem kapod vissza a teljes egész fájlt. Az ilyen linkekre bontott feltöltéseknél ez a hátrány, hogy ha valamelyik darab nem elérhető, az egész használhatatlan lesz. És mivel általában ugyanazt a linket rakják ki több oldalra, mindenhol halott lesz az a darab.

2011. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!