Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezredmásodpercet mutató...

Ezredmásodpercet mutató videólejátszó?

Figyelt kérdés

Olyan videólejátszó kéne, ami nem csak a másodpercet mutatja, hogy hol tart a videó, hanem az ezredmásodpercet.

Bsplayerem van, ha esetleg ebben is be lehet valahogy állítani, akkor írjátok meg légyszi.


2011. jan. 22. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

olyan szerintem nincs ami mutatja is.

media player classicban olyan van, hogy beallitod hogy hova ugorjon a video. lehet ezredmasodpercet is allitani.


Play>Go to... és itt

2011. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy filmben van 21-23 képkocka másodpercenként. azaz egy képkocka kb. 0,05s. minek neked ezredmásodperc?
2011. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Felirathoz kellett volna. De találtam programot amivel tudok dolgozni, szóval már nem kell másik lejátszó.

Köszönöm azért a próbálkozást.

2011. jan. 22. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Virtualdub-ban van ezredmésodperc mutató is, és végülis le is lehet vele játszani a vidót, sőt kockánként ugrálni lehet benne.
2011. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jason Becker ***** válasza:
Egyébként szerintem a legtöbb mostani felirat-szerkesztő program már tudja ezt. (Hiszen pl. az *.srt felirat-file-ok pont ezen alapulnak.)
2011. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!