Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A "0x7c91b1fa" címen található...

A "0x7c91b1fa" címen található utasítás a "0x000000010" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: written"! Mit jelent ez, és mi ráa megoldás?

Figyelt kérdés
Windows XP SP3, és egy játéknál írja ki! Elvileg minden jó, ezért nem értem miért ír ki hibát...és mit jelent ez?
2011. jan. 22. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán hibás crack.
2011. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de a crack fájl elvileg jó! Legalábbis másnak működik! A neten pedig sehol nem találok olyan oldalt, ahol csak a crack fájlt lehet letölteni! :S
2011. jan. 22. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
A hardverkövetelmény megvan? Pl. shader, SSE2 és társai.
2011. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén ennyire nem értek hozzá! A játék gépigénye jóval alatta van az enyémnek az biztos!

Amiket írtál azok mik? :) És honnan tudom azok megfelelnek-e?

Bocs, de ennyire nem vagyok guru :S

Köszi szépen!

2011. jan. 22. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:

A shader támogatás a videokártyák egyik fontos tulajdonsága. A technikai részleteket megtalálod itt:

[link]


Ha a kártyád nem támogatja a játékhoz szükséges verziót, akkor történhetnek ilyen érdekes hibaüzenetek, ha a játék írója nem megfelelően írta meg a hibakezelést. Jobb esetben persze kapsz egy hibaüzenetet, hogy a videokártyád nem támogatott.


Az SSE2 probléma Athlon XP processzorokon fordul elő. Néhány játéknak szüksége van erre, és a fent említett processzor ezt nem támogatja. Hasonló hibajelenségek származhatnak ebből is.

2011. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jason Becker ***** válasza:
Jókat mond az előttem szóló, de esetleg még megpróbálhatod frissíteni a videokártya illesztőprogramját. Nekem pl. a Call Of Duty Modern Warfare 2.-nél volt olyan gondom az egyik pályán, hogy mindig máshol zuhant meg (fagyott le), pedig azodáig full grafikával nyomtam. Aztán egy frissítés egycsapásra segített.
2011. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Saw The Videogame,nál adta ki ezt az üzenetet, amikor indítani akartam. Mindent csináltam már, de most se jó.
2015. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!