Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keresek egy programot, csak...

Keresek egy programot, csak nem tudom hogy van-e ilyen? Tovább lent

Figyelt kérdés
olyan programra lenne szükségem hogy ami már feleslegesen fut a háttérben azt bezárja magától, és így nem lassul be a gépem ha 10-16 órát megy folyamatosan... mert nálam az van h reggel benyomom, fasza gyors minden, estére belassul nagyon. erre keresnék programot h egész nap gyors maradjon a gépem. van ilyen?
2011. jan. 22. 19:09
 1/5 czibles ***** válasza:
gép indításkor feladatkezelőben megnézed, leírod, hogy mik futnak. majd mikor belassul a gép mindent bezársz a feladatkezelőben ami nincsen a listán.
2011. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ashampoo Winoptimizer (a Win. -el indulhat, háttérben fut és optimalizálja a rendszert)

vagy : WinRamTurbo Free (a Win. -el indulhat, háttérben aut.mat. dolgozik)


Vinyó-hoz:

Ashampoo HDD Control (a Win. -el indulhat, háttérben fut és optimalizál)

2011. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mind a 3mat lehet indítani 1szerre?
2011. jan. 22. 20:38
 4/5 A kérdező kommentje:

hajjaaaaj... vmit szétbasztam ezzel a progival : Ashampoo WinOptimizer 5


vmit kattintgattam aztán az adobe flash player-t leblokkolta a firefoxom és nemtom visszacsinálni se :S tipp?

2011. jan. 22. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Rendszer-visszaállítás, a telepítés előtti időpontra.

(telepítéskor aut. létrehozott 1 visszaállítási pontot)

2011. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!