Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy olasz oldalról szeretnék...

Egy olasz oldalról szeretnék videókat letölteni. Elég sok féle képpen próbálkoztam. Valaki tud segíteni hogy hogyan tudnám letölteni?

Figyelt kérdés

[link]

Van Real Player GoldSP-m meg Quicktime 7 de nem engedi sehogy letölteni a videókat. Esetleg valakinek valami jó ötlet?


2011. jan. 22. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Firefox-nál a DownloadHelper kiegészítővel le lehet tölteni például.
2011. jan. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Feltelepítettem de egyenlőre ez sem használ.Lehet,hogy én nem figyeltem jól?Kérhetnék tőled segítséget, hogyan megy a letöltés?
2011. jan. 25. 11:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Tettem fel egy általános ismertetőt:

[link]


De igazából nem tudom, hogy mit akarsz letölteni és honnan erről az oldalról, lehet, hogy éppen olyat, amit így nem lehet letölteni.


Pl. itt nem flash videók vannak fent, hanem wmv, rm, mov:

[link]

2011. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A második link nem lett jó, felraktam képben:

[link]

2011. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Szóval kb közép tájékon megjelenik egy video amit reallal vagy quicktmeal meg lehet nézni.

Nos ezt szeretném én megszerezni...

2011. jan. 26. 12:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy csomó helyen egy csomó videó van itt ezen az oldalon.

Amit utoljára belinkeltél az egy flash (flv) videó, a flash player játsza le a böngészőben

Le lehet úgy menteni a DownloadHelper-el, mint ahogy az általános ismertetőmhöz fűzött képen látod.

Itt van róla egy kép:

[link]


Nem tudom, hogy pont ezt a videót (vagy hogy mindegyiket) le lehet-e menteni wmv, rm, mov formátumban is, mert itt azt nem ajánlja fel, de lehet, hogy ott is megkeresheted ugyanezt a videót, ahol felajánlja a videók letöltését e három formátumban. (Ahogy a második képemen is van.) Lehet, hogy ott van éppen ez a videó is valahol, nem tudom, nem ismerem ki magam annyira ezen az oldalon.


De itt van a direkt linkje is, talán ha itt nyomsz rajta egy jobbgombot és "Hivatkozás mentése más néven", akkor innen is le tudod tölteni:

[link]

2011. jan. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszadat mert nagyon jó ez a program.Azt hiszem még mindig rosszul magyaráztam mert most már legalább elég soká eljutottam-de ez csak az én hibám!Rosszul magyaráztam mit is akarok...


Szóval:Ha az ARCHIVIO STORICO LUCE mezőbe beírok egy keresett szavat(mondjuk:Ungheria) akkor dob ki találatokat és ha arra rákattintok akkor jönnek ki videók

[link]

Na ott a középtájékon fekete fehér Luce feliratos videót tölteném le!!!

Köszi ha még segítesz!!!

2011. jan. 27. 12:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Arrggggh

Ez a rohadt Firefoxom is összeomlott itt ezektől a videóktól, pedig már írtam egy kimerítően hosszú választ, de elveszett.

Most nincs kedvem újraírni, de röviden:

Szerintem hagyd a fenébe.


Ha mégsem, akkor:

Csak a low rm verziókat tudtam lejátszani, a többi már nincs fent a szerveren, 404-es hiba. És csak IE alatt ment, Firefoxnál nem.


Lehet próbálkozni BitStream-el például, ez talán el tudja kapni a streameket, mivel úgy látom a merevlemezre nem streameli a videót, direkt azért, hogy ne lehessen lementeni.


Vagy fel lehet venni a képernyőről CamStudio-val, HyperCamDX-el.

2011. jan. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a munkádat!És bocsáss meg, hogy ennyit zaklattalak illetve, hogy ezért összeomlott a Firefoxod:(

Azt hiszem harcolok az utóbbiakkal mert mindig érdekel az új...


Köszi

2011. jan. 29. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!