Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S! Segítség! Töröltem a...

S. O. S! Segítség! Töröltem a gépemről (teljesen véletlenül! ) az NVIDIA programot és most a számítógépem képe teljesen más tök nagy meg minden. Mit csináljak? A videokártyám: NVIDIA GeForce 2 MX/400 (Microsoft Corporation)!

Figyelt kérdés
Nem kérek letolást, hogy ugyan hogy lehetek ilyen hülye, de egy másik programot akartam törölni, ami felette volt, csak valahogy ezt töröltem... Kérlek titeket segítsetek, hogy mit tudnék csinálni!!! Előre is köszönöm.
2011. jan. 23. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen a drivert törölted le, csak telepítsd fel a videókari cd-jéről
2011. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az nibcs.
2011. jan. 23. 15:11
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi: nincs.
2011. jan. 23. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor keresd meg a neten, töltsd le és telepítsd.
2011. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

kiválasztod az Op. rendszerdnek megfelelőt, letöltöd és telepíted.


Gyártó driverletöltő helye:

[link]

2011. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vagy:

ha "eredetinek elfogadott" Windows-od van:

[link]

itt kiválasztod az Egyéni gombot, klikk!


Baloldali kis panelen, a Szoftverek között lesz. Kijelölöd, letöltöd, telepíted és minden rendben lesz.

(utánna a letöltött videókari driver, telepítő fájlokat tartalmazó mappát betömöríted, pl. WinRAR-al és elteszed rossz napokra, hogy ne keljen újból letölteni, ha hasonló baki történne.)

2011. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!