Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell feliratot égetni...

Hogyan kell feliratot égetni videóra?

Figyelt kérdés

Elvileg virtualdubbal csinálom, de most túl magas neki szerintem a videó minősége.

Szóval valami más program kéne.

Tudtok valami megoldást?


2011. jan. 23. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] Énekem ez a kedvencem.
2011. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hali. Égettem már VD-vel feliratot párszor. Mit értesz azon, hogy túl magas?
2011. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt>>> [link]
2011. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miert akarod beleegetni a feliratot? :O:O
2011. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az aviaddxsub-ot, 2-5 perc alatt végez egy több órás filmmel is, mert nem ráégeti, hanem "hozzácsatolja" a feliratot, amit külön kell bekapcsolni a lejátszón.

PS3-on működik, az összes filmet/sorozatot így csinálom.

2011. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Videóklipet feliratozok és azért kéne, hogy ne lehessen lelopni a feliratot róla.

Valószínűleg a felbontás vagy valami más tulajdonsága túl magas a virtualdubnak, mert avi a kiterjesztés, csak hát elég jó minőségű a videó.

2011. jan. 23. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Vágni tudod VD-vel? Tegyél fel egy pár perces részt belőle valami fájlmegosztóra, kíváncsi vagyok rá, hogy miért nem lehet ráégetni...
2011. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy eleve nem tudja betölteni a videót, valami hibát ír ki (már nem emlékszem most) és megkérdezi hogy így is be akarom e tölteni. Rámegyek, hogy igen, de hiába, nem lesz semmi képkocka a videóból. Megpróbáltam azért mégis rámmeni a filtersre, de ki van halványodva szóval nem lehet rákattintani. Nem lehet dolgozni a videóval.

Megpróbálhatnék gyengébb minőségűt keresni a neten, hátha van, de virtualdubbal eleve romlik a minőség szóval ez nem jó megoldás.

2011. jan. 24. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!