Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék megtalálni egy...

Konnerth kérdése:

Szeretnék megtalálni egy programot! Pontos adatok lent. (? )

Figyelt kérdés
Nemt udom a nevét...azt sem tudom hogy létezik-e ilyen program de ha valaki tud mondani egy olyat hogy:- Videót tudok készíteni de nem kell hozzá se kép se kisebb videó(tehát nem a wmm) egy olyan progit szeretnék valahonann letölteni aminél van egy kis figura vagy bármilyen ember akit én mozgathatok és ennek segítségével hozom létre a videót...adhatok tárgyakat a kezébe, a tárgyaknak a mozgását is megszabhatom meg ilyenek.- Kérlek ha tudtok ilyet írjátok meg minél előbb.
2011. jan. 23. 17:39
 1/6 anonim válasza:
nem tudom max animációs program pl pro motion trial ...
2011. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg is nézem ezt a progit:)
2011. jan. 23. 17:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom le tölteni most mert sajnos nem stabil az internetem...de amint normális lesz első dolgom letölteni :)...köszi a gyors választ.
2011. jan. 23. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod még, ha komolyabban akarod az Endorphin nevű pogit is. Ezzel lépésenként tudod beállítani mit csináljon, betudod programozni, tudsz programozni új lépéseket, majd összefüggő mozdulatsort tudsz készíteni. Ajánlom torrentel leszedni mert az alapverzióban nemtudsz menteni!!!
2011. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Erre legalkalmasabbak sztem a flash szerkesztők (pl Adobe Flash CS4 vagy 5)
2011. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az endorphin is érdekelne....viszont az adobe az nálam sosem aratott nagy sikert...De ezeket is köszi
2011. jan. 24. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!