Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Somebody tud nekem ajanlani...

Somebody tud nekem ajanlani egy full ingyen letoltheto wmv-bol dvd-be konvertalo progit?

Figyelt kérdés
Amit eddig talaltam a google-val az vagy fizetos volt vagy szar vagy benyomott valami feliratot a filmbe!
2011. jan. 23. 21:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Miaz hogy nem irhatom be hogy valaki XD? Hat akkor majd angolul Aki nem tudna:somebody=valaki
2011. jan. 23. 21:45
 2/6 anonim ***** válasza:

FormatFactory

mindenből mindent tud, ingyenes.

2011. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont tegnap fejtettem ki ezt részletesen:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..

2011. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Letoltottem a format factory 2.60-at. wmv-bol vob-ba konvertalas utan kicsi lesz a merete a filmnek pedig beallitottam hogy nagy meretu legyen.Csak annyit szeretnek hogy egy egyszeru dvd-lejatszo kepes legyen lejatszani egy filmet ki iras utan.
2011. jan. 24. 18:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Lekonvertaltam vob dvd formatumba a filmeket, az lg dvd lejatszonkon tokeletesen mukodik de a regebbiek nem kepesek lejatszani. Csak annyit szeretnek, hogy a leges leg primitivebb oreg dvd lejatszo is kepes legyen lejatszani azt amit en egy dvd-re kiirok!! Mivel tudom ezt elerni?
2011. jan. 26. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne,ha rákattintanál a linkre,amit ajánlottam?:)


Ott van még két másik lehetőség:)

2011. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!