Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hibás volt az msn messengerem...

Hibás volt az msn messengerem és letöröltem. Minden okés volt letöltöttem az uj msn telepítőjét belöltött és azt ismerte fel hogy nekem már fel van telepitve az msn és azóta nem tudok msnezni mindig ezt irja ki. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kérem segitsen valaki
2011. jan. 23. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Registryből is törölni kellene. XP-ben tudom: Startmenű/Futtatás: regedit. HKEY_Current_User/Software,

HKEY_Local_Machine/Software.

2011. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kitöröltem minden MSN-t és Windows live-os regisztrációt de még mindig azt jelzi hogy fel van telepitve:(én ezt nemértem
2011. jan. 23. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj rákeresni, hol lehet még valami maradványa? Windows kutyával szoktam. Startmenű/Keresés.
2011. jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na megtaláltam egy csomo fájlt beirtam keresőbe hogy:Windows Live és kiadott mindent kitöröltem lombtüritettem.erre még mindig azt irja ki hogy minden telepitve van:Sén ezt nemértem
2011. jan. 23. 23:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez az végre megcsinááltam nagyonszépen köszönöm a válaszaidat sokat segitettél*.*:D
2011. jan. 24. 00:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. Zöld pacsi hol maradt?
2011. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!