Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy RAR tipusu...

Kittike.e kérdése:

Letöltöttem egy RAR tipusu filmet, és azt irta hogy csomagoljam ki unrarral. Letölttem az unrar media playert és megnyitom vele a filmet azt irja ki hogy : Bad compression method! Try File->stream from unrar. Ilyenkor mi a teendő? :S

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megvenni a boltban.

Vagy kipróbálni, amit kiírt, file menü, stream.

A RAR egyébként nem filmtípus, hanem tömörített állomány.

De ha rosszul van csomagolva, nehéz jól kicsomagolni. (Ha egy vázát becsomagolás közben törsz össze, akkor hiába csomagolod ki óvatosan.)

2011. jan. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezt kell letölteni először(ingyenes):


[link]


Utána elindítod a programot,majd kilépsz belőle.Újraindítod a gépet,onnantól kezdve magyar lesz a program.Jobb klikk a rar fájlon.Kiválasztod,hogy 7zip,azon belül kibontás ide.Megvárod míg kibontja,és elméletileg kapsz egy videofájlt a rar-ral azonos mappába.Valószínűleg avi vagy wmv,esetleg mp4.Ha nem sikerül,akkor hibás a fájl,vagy pedig a film több rar fájlra darabolva van csomagolva.Ez esetben le kell töltened az összes csomagot és azonos mappába helyezned.Utána újra kicsomagolod valamelyik rar-t és automatikusan összeilleszti egy filmbe a darabokat.Vagy az szokott lenni,hogy az elsőt kell kibontani,vagy az,hogy az utolsót,van,amikor mindehgy.Olyan is van,hogy van egy számozás nélküli.Ha jobb klikkelsz valamelyik raron,ott kiválasztod,hogy társítás,ott 7zip,benn a pipa,hogy mindig ezzel nyissa meg,akkor csinosabb lesz az ikonja a rar fájloknak,és segíteni,fog,hogy mior melyiket kell kinyitni.Mindig annak lesz egy ilyesmi ikonja:


[link]


[link]

2011. jan. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi a p....m az az unrar media player? Kitömöríted winrarral, aztán megnézed.

"De ha rosszul van csomagolva, nehéz jól kicsomagolni. (Ha egy vázát becsomagolás közben törsz össze, akkor hiába csomagolod ki óvatosan.)"

Ez mi? :D

2011. jan. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

például így:


[link]

2011. jan. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt a képet nyílván a saját megjegyzésemhez fűztem hozzá.
2011. jan. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fájlkiterjesztés elrejtve? Ez beteg.
2011. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A seven ilyen.Alapból elrejti a fájl kiterjesztéseket.
2011. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik azt teszi, és telepítés után az kellene, hogy legyen az első, hogy bekapcsolod.
2011. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Már miért kapcsolnám?:)Pontosan tudom,hogy melyik fájlt mivel kell megnyitni,mihez kell hozzárendelni.Ha alapból a programban nem állítottam volna be.Az én gépemen csak az van,amit én szándékosan tettem rá.(elvileg)


Hol érdekel engem a kiterjesztés?:)

2011. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az a beteg,hogy ilyesmivel foglalkozol,és kiakadsz rajta:)


Mondjuk,az is,hogy én meg felveszem:D

2011. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!