Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a picasa-val? Valaki...

Mi lehet a picasa-val? Valaki ért hozzá?

Figyelt kérdés
Egy ideje hiába töltök fel új képeket mappákba Total commanderrel, azok nem jelennek meg a picasaban(a képnézegetőben). Nem állítottam át semmit(legalábbis direkt).Ha viszont kitörlök egy képet, az eltűnik a picasaból is. Mi lehet a baj?
2011. jan. 24. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálsz,az lehet a baj . Az egyik ami biztosan fölösleges ahhoz,hogy a Pi...ba feltöltsél ,az a Total Commander,na ez abszolut nem kell hozzá.
2011. jan. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
picasa, mint képnézegető program, ami kezeli a képeket, a mappákat. Innen tudom egységesen feltölteni a képeket a Picasa-ra(internet). A commander ahhoz kell, h átrakjam a fényképezőgépemről a képeket a számítógépemre. Mi ezzel a baj?
2011. jan. 24. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj vele,csak bonyolítja a dolgot a Total Commi is ,enélkül talán eggyel kevesebb gond lenne.
2011. jan. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem igazán értem. egész eddig működött így. akkor h oldjam meg? Fenn vannak a képek a számítógépemen és a picasa képnézegető program nem veszi fel a mappákba, mintha nem ismerné fel, így az internetes picasaba sem tudom feltölteni őket. mit tegyek?
2011. jan. 24. 09:43
 5/5 anonim válasza:
Megnyitod a picasa-t,meg a mappát amit megakarsz vagy felakarsz tölteni és egyszerűen belehúzod a mappát vagy a képeket a picasa-ba.
2011. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!