Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA IV Multiplayerhez muszáj...

GTA IV Multiplayerhez muszáj a legújabb patch-et (1. 0.7. 0) feltenni?

Figyelt kérdés
Sokkal jobbnak tartom az 1.0.4.0 verziót, mert az új patch-nél a látóhatár borzasztó, minden közvetlen közelről jelenik meg, hogy elviselhető legyen, ahhoz meg erősebb hardver kell...Igaz, szebb lett az árnyék, és a fák lombkoronája sem átlátszó mint régen, bár ezt egy egyszerű kis fájllal orvosolni tudtam : [link] de a régebbi verziószámnál már messziről szépen lassan rajzolódott ki, és igazából a tárgyak nagy részénél észre sem lehet venni, sokkal jobb úgy. Esetleg enged Multizni a játék frissítése nélkül?
2011. jan. 25. 00:34
 1/4 A kérdező kommentje:

Egyébként a konfigom:

Core2Duo E7500 2,93 Ghz

3 GB RAM

Radeon HD5670 1 GB OC-Edition

2011. jan. 25. 00:35
 2/4 anonim ***** válasza:
a proci kevés és a memória is a kártya élég nekem egy Intel 2.4 GHz proci van és memória 4 gb és így sem megy
2011. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meg egy Nvida 8600 gt
2011. jan. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyedül csak a ramod jobb mint az enyém, de az sem ér semmit 64 bites op.rendszer nélkül :D Processzorod 2 magos? A 8600 GT már nagyon gyenge kártya hozzá, nekem is az volt, de kb 1 hónapja váltottam erre az atira. Mind1 milyen processzor, és hány ramod van mert 8600Gt-val ígyis úgyis szaggatni fog.
2011. jan. 27. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!