Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell egy játékot több...

Hogyan kell egy játékot több gépen futtatni egyszerre?

Figyelt kérdés

Szimulátort szeretnék csinálni, és arra lenne szükségem, hogy a különböző nézeteket különböző monitoron jelenítse meg. Elég régi a játék, '99 es. [link]

Nem úgy szeretném, hogy több monitort egy videó kártyára, hanem több gépet összekapcsolni, és ugyanaz a program fusson minden, és különböző nézeteket lehessen beállítani a monitorokra. Remélem érthetően fogalmaztam. Minden kérdést előre is köszönök!


2011. jan. 27. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Találtam egy alternatívát, de más szimulátor-játékhoz:

[link]

Itt vannak példák is, hogy ki/hogy oldotta meg. Van eléggé extrém is :D

2011. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van még aki Jane's ezik? O.o


Fene, nemrég halt meg a Joystickom, pedig ha élne, hívnálak multizni :D Kedvenc szimulátoraim egyike :)

2011. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a linket, neki is állok étolvasni :)


#2 hát igen, nemrég töltöttem le, mert olyan játékot kerestem, amivel lehet légi utántöltést, meg anyahajós le/felszállásokat gyakorolni. :) legfőképp erre használom, légi harcban nem vagyok annyira jó, de azért jó lenne multizni egyet :D

ha gondolod, megoldható, bár most a mail fiókom gyengélkedik :/ nem kapok üzeneteket.

2011. jan. 27. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerzek egy joystickot, és megnézhetnénk majd :) (Bár csak pár hónap múlva esedékes :S)


Addig írok egy levelet, válaszolnál rá kérlek? :) Csak hogy ne vessz el :D

2011. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!