Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik world programot kell...

Melyik world programot kell letöltenem? Letöltötem már SP2 és SP3 world programot is de egyiket se tudom feltenni valami hibát ír ki.

Figyelt kérdés

Kaptunk infóból házit hogy szerkesztjünk meg egy adott szöveget..De nincs world-em honnan tudom letölteni?

op rendszer:Windows XP professional 2002-es verzió Szervízcsomat 2.

erre kéne world aki tud segíteni azt linkelhetne egy letöltő oldalt


2011. jan. 27. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A valami hibára keress valami megoldást, aztán tedd fel. Ha részletezed a hibát, akkor tudunk segíteni.
2011. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tölts le az openofficet/libreofficet/oxygenofficet,mentsd el a munkádat .doc formátumba,vagy importáld pdf-be,a tanár a büdös életben nem jön rá,hogy mivel csináltad.VAgy tedd meg mindkettőt!A pdf azért jó,mert nem csúszik széjjel,viszont nem lehet utólag beleszerkeszteni.


[link]


[link]


[link]

2011. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
world, mint program, olyan nincs. Word az van. Torrent oldalakon, illetve microsoft oldaláról 60 napos verziót le tudsz szedni.
2011. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!