Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez miért van, töltöttem le...

Ez miért van, töltöttem le pár videót, ami FLV formátum, át konvertáltam aviba FormatFactory konvertálóval hogy ki tugyam irni a klipeket, de a házimozim csak zenét ad le, képet nem ad, miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván nem támogatott kodekeket használsz. Mondjuk már az csoda, hogy nem csak átnevezted, mint sokan. Nahszóval ismerni kéne a házimozid specifikációit és a videóidat az alapján konvertálni.
2011. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a házimozim lejátsz mindent, és aviba irtam ki akkor képet is adni kellenem, ezt hogy érted hogy át irtam? a file címét? mert azokat nem.ismerem mert ha át irok valamit akkor egy üres lapot ad helyette.
2011. jan. 29. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos.


1) Nézd meg, hogy a VLC a számítógépeden rendesen lejátsza-e az avikat. Ha nincs VLC-d, innen töltheted le: [link]


2) Ha a VLC rendesen: képpel és hanggal együtt is szépen lejátsza a filmjeidet, akkor nézd meg, hogy mit mond róluk a MediaInfo és másold be ide. A házimozid pontos típusát is írd be ide és megpróbálok utánanézni, hogy mi lehet a gond. MediaInfo letöltése: [link]


Továbbra is úgy gondolom, hogy a Házimozid nem játszik le mindent, hiszen a filmjeidet sem játssza le. A hiba okai lehetnek:

a) kodek, ahogy már mondtam

b) rossz beállítások -- ebben nem hiszek, de nem kizárt

c) túl régi/bugos firmware -- ennek a frissítésében biztosan nem tudok segíteni, veszélyes is és garanciavesztő is lehet, úgyhogy ha ez van, azt szervizben tudják megoldani.

d) valamelyik kábel rosszul csatlakozik -- ezt gyorsan leellenőrizheted azzal, hogy valami mást próbálsz meg vele lejátszani és ha a kép és hang is rendben megy, akkor kizárhatjuk.

2011. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!