Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehetne az ellen csinálni...

Mit lehetne az ellen csinálni hogy ne akadjon a mkv kiterjesztésú fájl a gépemen ami 1080p-s? Akad a kép a hang csúszik? Valaki v. mi megoldást tudna javasolni?

Figyelt kérdés
3D-s filmeket kezdtem el letőlteni nézni és tegnap leszedtem egyet ami mkv kiterjesztésű és 1080p-s..nagyon jó lenne 3d-be de akad késik a hang meg ienek?Valaki tudna valami javasolni hogy jó legyen? Nvidia Geeforce 8600 Gt a vidókártyám utána néztem Nvidia.com-on támogatja a 3d-s filmeket.Mi lehet a gond?
2011. jan. 29. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Konvertáld át és nézd meg úgy.
2011. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mate0117 ***** válasza:

vagy lehet hogy kevés a konfigod...

de lehet hogy a videó szar..

2011. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kevés a konfigod, de a hardveres gyorsítás (DXVA) nagyon sokat segít, ezt olvasd és probáld ki, nekem bevált:

[link]

2011. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A cikkes bejőtt kőszi a segítésget mostmár megy faszán..csak az a gond igaz azt nem írtam le a kérdésbe hogy ez 3D-s film amit nem tud tudomáson szerint a Mpc-Home Cinem nem tud kezelni...az a program ami meg kezelni tudnám abba meg továbbra is ugyanúgy akaad..esetleg valami tipp?
2011. jan. 30. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!