Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok dvd-t...

Milyen programmal tudok dvd-t másolni?

Figyelt kérdés

Saját, megvásárolt dvd lemzről szeretnék biztonsági másolatot készíteni. Drága volt, nem szeretném elveszíteni, ha pl. valami baleset történne vele. A címe: Avatar

A Daemon Tools Lite-tal már próbáltam lemezképet készíteni róla, és ki is próbáltam, le tudom-e játszani, mielőtt kiírom lemezre. Nem lehetett, zavarjeles volt a kép, majd a lejátszó program is kifagyott :(


2011. jan. 29. 21:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak még annyit, hogy egy másik (régebbi) gyári dvd-met le tudtam másolni így.
2011. jan. 29. 21:57
 2/7 anonim ***** válasza:
van egy kicsi, ingyenes, ügyes progi, a DVD Shrink - a legtöbb másolásvédett dvd-t is gond nélkül másolja, a duplarétegű lemezt is le tudja tömöriteni sima dvd méretre! próbáld azzal
2011. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a legegyszerűbb, vagy DvdFab. Kis segítség még>>> [link]

FullDisc módban csináld így elsőre...

2011. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, ha dvd9-re szeretnéd másolni arra a DvdFab-nál tudom van választási lehetőség erre, de akkor dupla rétegű lemez kell majd...
2011. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
DVDDecrypter + Nero Recode a legjobb választás.
2011. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindegyik hasznos volt.
2011. jan. 30. 05:14
 7/7 A kérdező kommentje:

A DVD Shrinkre keresve egy ilyen nevű, de fizetős program oldalát találtam meg. Ha ugyanerre kerestem, kiegészítve a 3.2-vel, akkor már tényleg az ingyenes programot találtam!


A filmet nem akarom tömöríteni, éppen hogy a pontos másolatát szeretném készíteni. Még nem próbáltam ki egyiket sem, de úgy tűnik, a DVD Decrypter lesz a nyerő. Ingyenes, és elméletileg minden dvd-t le tud másolni - a kiváló Imgburn is a program fejlesztőinek munkája.

2011. jan. 30. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!