Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty black ops játékba...

Egerecske kérdése:

Call of Duty black ops játékban elakdtam, , ha minden igaz ez már a 7 dik pálya és egy autó felrobban ami felém esik, majd elsötétül a képernyő. Hogy fojtataom?

Figyelt kérdés

[link]

Itt, kb a 1 perc 25 másodpercnél látszik az a jelenet


2011. jan. 30. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A videón az látszik hogy segíteni kell eltolni az akadályt. Ha segítesz, akkor a robbanás után bent vagy és felébredsz, megy tovább a játék. Ha nem segítettél vagy nem megfelelően akkor a kocsi megöl, és mindig visszarak a játék egy olyan pontra, ahol ismét ez a feltételrendszer be van építve. Ismét próbálkozhat, ha sikerül, megy tovább, ha nem akkor megint visszarak. A segítséghez pedig folyamatosan kell nyomkodni a megadott gombot.
2011. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úristen, már egy cod végigjátszása is nehéz egyeseknek?
2011. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnézést ha hülyeséget irok de , az elsötédedés után nem halok meg a játékban,, ezt csak én onan gondolom h akor mag a játék s megszakadna, de itt maga a játék fojtatódik csak tök sötét van.
2011. jan. 30. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor az inkább bug. Tedd fel a legfrissebb patch-t, hátha benne van a javítás. Én amikor játszottam, nem találkoztam ilyennel benne.
2011. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Honan lehet azt letölteni? Eredeti játék, nem tom h számit e vagy nem,,!
2011. jan. 30. 18:41
 6/7 MR. AT válasza:
Ugyan az a probléma... meg lett valahogy oldva?
2015. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem lett megoldva, igaz mostanában nem is játszottam vele
2015. nov. 23. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!