Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mire jó a"quick time player"?

Mire jó a"quick time player"?

Figyelt kérdés
A facebookon csetelés közben,kiirta a gép,hogy bövitmény kell és mikor letöltöttem ez jött,de nem láttam hasznát.Mit kell vele csinálni?
2011. jan. 30. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A qiuck time player ahogy a neve is mondja, egy lejátszóprogram, amit sok netes oldalon is használnak (bár fb kicsit érdekes...). Ha a rendes program telepítve lenne a gépeden, jobban megértenéd.
2011. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan mint a Winamp, vagy a Windows Media Player, sima lejátszó, nekem is csak azért van fent, mert a telefonnal felvett 3gp videókat az le tudja játszani. Amúgy nem nagy szám, az Apple médialejátszója, mint a Windows-nak a Media Player.
2011. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ediZeJ ***** válasza:
A .mov kiterjesztésű fájlokat kötve hiszem h a quick time playeren kívül mással is le lehetne játszani. Szal amire biztos jó hogy a .mov fájloakt letudd vele játszani.
2011. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!